Poslední diskuse
Kontakt

Místo pro Vaše kontaktní údaje.

Prokletá nádrž

30.5.2012 NOVINKA Sekce A, Trvalý odkaz

Prokletá nádrž

Pokusím se vám popsat, kterak jsem utopil dva telefony.
Oba mi spadly do té samé hasičské nádrže. A oba to zázračně po usušení bez úhony přežily.
Takže popořádku ten první.
Byl už podzim a se sousedem jsme si řekli, že půjdeme zkusit nějaké ty mini okouny z nedaleké hasičské nádrže. Vláčeli jsme asi půl hodinky a za tu dobu jsme obešli celou nádrž a nic nechytli, tak jsme to šli zkusit k výpusti, která nikdy nezklamala. Chvilku jsme tam stepovali, nahazovali a doufali jsme v záběr.
Už si ani nevzpomínám, jestli mě nebo kolegovi něco spadlo do vody, tak jsem to chtěl vyndat špičkou mého vláčáku. Postavil jsem se na okraj betonové nádrže, ale pořád jsem na to nemohl dosáhnout, tak sem se ještě víc natáhl a už letím do vody i s prutem a mobilem v kapse. Jakmile sem se ocitl v ledové vodě, ani sem nevěděl, že mám mobil v kapse a nezajímal mě, prostě jsem se chtěl co nejrychleji dostat z vody ven. Hned poté, co sem vylezl z vody, jsem vyndal mobil z kapsy a běžel domů. Doma sem mobil rozebral a usušil.
No a nyní se dostáváme k tomu druhému telefonu.
Byl jsem na závodech na té samé nádrži a celkem se dařilo. Nachytal jsem spoustu bílé ryby.
Najednou přišel útlum a chtěl jsem se podívat na mobil kolik je hodin. Vyndávám ho z kapsy, mobil mi prokluzuje mezi prsty a už se klouže po betonu do vody. Marně po něm chmatám, ale už je ve vodě!
Blesku rychle mobil vytahuji z vody a on ještě svítí, tak ho vypínám, vyndávám z něj baterii a dávám ho taťkovi, ať ho odnese domů. O tři dny později mobil zapínám a funguje.
Je a bude to prostě hladová nádrž, protože už spolkla mnoho telefonů dokonce i jeden
I-phone, který tam utopil bratránkův kamarád a nevylovil jej!!!
Prokletá nádrž!!!!

 

Průměrná známka: 3,45

Komentář ke článku (29)